Varianty dodávky

Varianty a obsah dodávky RD

NA KLÍČ
NA KLÍČ

Verze dodávky Na klíč je nejvýhodnější  a nejčastěji žádaná našimi klienty. Dům je v den předání kompletně připraven k nastěhování, vč.hotových instalací, vytápění, koupelen, podlahových krytin, dveří, výmalby - vše  podle předem specifikovaných klientských výběrů. Sami si už jen vybavíte interiér nábytkem a kuchyňskou linku... Na vše máte jeden termín, jednoho dodavatele, záruku i garantovanou cenu .. 

Podrobný popis cen a obsahu dodávky Na klíč viz CENÍK

NA DOKONČENÍ
NA DOKONČENÍ

Verzi Na dokončení preferují klienti, kteří chtějí mít plnou vlastní kontrolu nad estetickým a designovým vybavením svého domu, Ten je jinak ale kompletně hotový vč.vytápění, rozvodů instalací, štuků, zateplení i fasády a Vy si už sami doladíte interiér - obklady, dlažby, vybavení koupelen, podlahové krytiny, dveře, výmalbu.. Můžete využít i služeb svého designera - snadno tak vtisknete svému domu punc originality ..

Podrobný popis cen a obsahu dodávky  Na dokončení viz CENÍK 

HOBBY
HOBBY

Varianta dodávky Hobby je vhodné řešení pro zákazníky, kteří chtějí mít rychle a kvalitně postavený dům  jako takový (vč.garance pevné ceny), ale současně si přejí sami rozhodovat o dodavateli a typu vytápění, technických instalací, různých atypických úpravách, vestavbách, provedení interiéru, atd.. Verze je tedy vhodná zejména pro kutily, tech-fanoušky, individualisty ale i jako finančně nejdostupnější řešení .. 

Podrobný popis cen a obsahu dodávky Hobby viz CENÍK