Ideal - RadlíkVážený pane řediteli,

máme od Vás - Canaby postavený nový domeček Ideal a dovoluji si Vám sdělit mé zkušenosti.

Nikdy jsme nestavěli, takže jsme všechno prožívali poprvé. Naším obchodníkem byl pan Luboš Plachý a od prvního okamžiku jsme z něj byli nadšení. Je absolutně perfektní, stoprocentní profesionál. Vždycky, když něco řekl, tak jsme informaci opravdu dostali, ve dne i v noci, dokumenty byly připravené, upozornil nás už dopředu na kritická místa a potíže, které nás mohou čekat, byl s námi u všech zapeklitostí, které jsme řešili. Vždycky nám dobře poradil a nakonec už jsem měla pocit, že k nám prostě patří do rodiny. On skutečně jakoby žije naším životem a přemýšlí nad tím, jak co nejlépe domek udělat, aby odpovídal tomu, co já my si představujeme a jak chceme žít. To se jen tak nevidí. Dokonce se mi po něm teď stýská. Asi si budeme muset nechat postavit ještě jeden.

Stavbyvedoucím byl pan inženýr Kus, který mě nadchnul taky. Hlídal stavbu jako oko v hlavě, vše, co jsme se domluvili, bylo v pořádku, doporučil nám věci, které se opravdu vyplatily, i všechny změny jsme perfektně doladili a velice si vážím servisu, který nám poskytuje - vždycky je na příjmu, obratem s námi řeší drobné záležitosti a nikdy neříká, že na nás nemá čas. Je skvělé, že Canaba nabízí o seřízení oken na jaře, to mě velice potěšilo. Že nás nenecháte "na holičkách". Mám velmi dobrý pocit, že jste nám dům skvěle postavili a že nám stále "jistíte záda". Jako když máte dobré kamarády, které přes rok nevidíte, ale když je malér, tak vždycky pomohou. (Jako byla ta vichřice na podzim, třeba. Některé tašky to nevydržely. Ale obratem tu byl pán, který to spravil.)

Takže moc děkuji za to, jak firmu vedete, za to, že máte v týmu tak skvělé lidi, kteří jsou ochotní za Canabu položit duši (protože často jsou situace opravdu vypjaté a záleží jen na lidech, jestli jsou ochotní pomoci nad rámec běžné pracovní doby nebo povinností) a za to, že stavíte takové bezvadné domečky, protože se nám moc dobře bydlí.

Se srdečným pozdravem

M. Kriegsmanová, Radlík - Jílové u Prahy