Sleva 30% (až 300.000Kč) na nadstandardní vybavení RD

Mimořádný BONUS 30 LET CANABA u příležitosti 30.výročí působení společnosti Canaba v ČR

Akciová společnost CANABA, největší dodavatel rodinných domů na klíč, slaví tento rok již 30. výročí svého působení na českém trhu.

Za třicet let své činnosti našlo v jejich domech svůj nový vysněný domov již přes 25 000 spokojených klientů a bydlení se značkou CANABA se stalo symbolem moderního, kvalitního a pohodlného bydlení.
U příležitosti oslav 30. výročí společnost CANABA připravila speciální akci, díky které může každý klient, který uzavře smlouvu o dílo na stavbu individuálního rodinného domu CANABA Na klíč nebo Na dokončení, získat slevu 30% na nadstandardní vybavení rodinného domu, a díky této mimořádné akci ušetřit až 300 000 Kč.


Kontaktujte mne co nejdříve na tel. 603 213 943 - seznámím Vás nejen s domy CANABA a jejich výhodami, ale i s podrobnými podmínkami akce. A doporučuji Vám si pospíšit, neboť počet dárkových certifikátů, které je možné využít na všechny typy rodinných domů, je omezen.

Akce platí do 15.11.2021
 

  • bonus ve výši 30% lze využít na veškeré standardní a nadstandardní vybavení, katalogové dispoziční rozšíření vč.garáží a klientské změny
  • maximální výše slevy je 300.000Kč vč.DPH (výše slevy je rozdílná dle typu RD)
  • bonus lze využít při podpisu Smlouvy o dílo nejpozději do 15.11.2021
  • platí pro verze dodávky "Na klíč" a "Na dokončení"
  • počet pozic je omezen

Veškeré detaily a kompletní podmínky akce osobně nebo na telefonu 603 213 943

JAK BONUS ZÍSKAT ? 

abyste mohli být do akce zařazeni, kontaktujte mne co nejdříve:

telefonicky na čísle  603 213 943

na emailu:  lubos.plachy@canaba.cz 


nebo jednoduše klikněte   >> SEM << 

Sdělím Vám veškeré podrobnosti, odpovím na dotazy, sjednáme si společnou schůzku s prohlídkou vzorových domů a můžeme následně připravit veškeré podklady a smlouvu tak, abyste bonus získali.

Pokud ještě nemáte pozemek nebo zajištěné financování, nezoufejte, rád Vám oboje pomohu zajistit.