Mimořádná akce: ZÁKLADOVÁ DESKA ZDARMA v ceně až 300 000 Kč

Využijte nejvýhodnější nabídku na trhu - pořiďte si nový báječný dům za báječnou cenu!

Oslavte s námi výročí 30 let od vstupu společnosti CANABA na český trh a využijte slevu až 300 000 Kč. V této mimořádné akci může prvních 50 klientů v období od 1.7. do 31.10.2020 využít nabídku typové základové desky ZDARMA v ceně až 300 000 Kč (výše slevy závisí na velikosti a typu rodinného domu a zvoleném stupni dodávky).

Současně získáte zcela ZDARMA i Předprojekt, s kterým si můžete bez rizika a investic ověřit na stavebním úřadě, že Váš vysněný dům odpovídá místním podmínkám pro výstavbu (tzv.regulativu), dále obdržíte ZDARMA kompletní Projektovou dokumentaci RD pro stavební řízení včetně Průkazu energetické náročnosti. To vše Vám uspoří několik desítek až set tisíc korun (dle typu a provedení RD), které můžete investovat do vybavení kuchyně, zahrady pro Vaši relaxaci nebo na pěknou dovolenou. 

Detailní informace Vám rád sdělím na osobní schůzce, kde Vám vypracuji i nezávaznou cenovou nabídku na konkrétní dům, jeho  konfiguraci a se zápočtem aktuální slevy - objednejte se prosím na mém telefonu 603 213 943, případně na emailu: lubos.plachy@bajecnedomy.cz